Brekov-Lieskovec

10.10.2010 20:09

Brekov - Lieskovec 4:0 (1:0) (rozh.Firkaľ)

Domáci boli jednoznačne lepším mužstvom a v odpustovej atmosfére zaslúžene vyhrali.

V prvých minútach sa hralo prevažne v strede ihriska. No v 5.minúte hostia zaspali po nahrávke zo stredu ihriska do krídla na domáceho hráča, ktorý bol v ofsajde a následnom centri bolo 1:0. Prvý polčas však hostia urazili šťastenu keď nepremenili niekoľko výborných gólových príležitosti. Padáčik L.Džatka zostal na spojnici, osamotený M.Kuľha pred brankárom domácich volil ešte "blafák" no ten mu nevyšiel. Následne T.Kurila keď bránka bola prázdna si loptu posúval na ľavačku no z ťažkého uhla už nedokázal skórovať. Domáci na druhej strane mohli skórovať keď lopta po obrátke a strele skončila na brvne hostí. Polčas skončil 1:0 aj keď vyloženejšie šance mali lieskovčania.

V druhom polčase boli domáci jednoznačne lepším mužstvom. Pekne kombinovali v strede ihriska a ukázali hosťom lekciu z efektivity. Hostia mali zopár príležitosti po rýchlych protiútokoch no finálnu fázu zbabrali. Domáci po hrubých chybách obrany hostí najprv 52.minúte zvýšili na 2:0 a v 70. a 83.minúte upravili na konečných 4:0.

Domáci boli celkovo v zápase lepším mužstvom, hostia pôsobili unavene, viazla im kombinácia, útočníci zlyhali v koncovke. No najväčším sklamaním bola hra obrany Lieskovca, ktorá produkovala hrubé chyby, ktoré domáci hráči trestali.

Najlepší hráči: Brekov- Tirpák, Lieskovec - nikto