Lieskovec-Lukačovce

12.09.2010 21:02

Lieskovec - Lukačovce

Nevydarený zápas. Už za prvých 5 uvodných minút mohlo byť 0:2. Prvú tutovku spálil hosťujúci útočník, druhú zneškodnil pohotovo brankár domácich Mikloš. Nedáš dostaneš. Prenikajúceho Kurilu zastavil stopér hosti nedovolene a naslednú penaltu sám Kurila premenil aj keď brankár si na loptu siahol. Po góle ožili Lieskovčania a mali aj šance - Kurila, Kyslan, Rada. No hostia boli pri brejkoch nebezpečnejší. Po priamom kope centrovanú loptu po nedorozumení lieskovskej obrany usmernil do siete Andraško. V druhom polčase proti vetru domáci zatlačili súpera, no po rýchlom brejku a následnom rohovom kope hlavičkou poslal hostí do vedenia Turcovský. Hostia nastrelili ešte brvno. V posledných minútach mali domáci optickú prevahu a po strele Chomu sa vyznamenal brankár hostí. Keďže hostia viac simulovali ako hrali a domáci rečnili s rozhodcom, gól už nepadol. Domáci majú ťažké srdce na rozhodcu, ktorý viaceré sporné lopty daroval hosťom. Hralo sa tvrdo ale férovo. Remíza by bola spravodlivejšia. Nepresne rozhodoval Chrin.

Najlepší hráči: Lieskovec - nikto, Lukačovce - Slobodník

Zostava: R.Mikloš - Ľ.Fedorko(64.min M.Kuľha), F.Kyslan(50.min D.Kyslan), J.Pristáš, L.Džatko - T.Kurila, M.Pekala, P.Rada, V.Rada (82.min D.Choma) - M.Kyslan