Rokytov-Lieskovec

20.09.2010 07:19

Rokytov - Lieskovec

Držanie lopty: 35 % Rokytov, 65 % Lieskovec. Lieskovec začal nebojácne ale šance mal neplodné. Finálna prihrávka aj keď vyšla zakončenie vyriešil brankár domácich. Milan Kyslan ako jediný útočník sa hľadal a zo zálohy strely neboli príliš nebezpečné.Keď domáci vyrovnali hru a hostia hrozili nebezpečnejšími brejkmi, v obrane Lieskovca vyšla chybička čo dobiedzajúci Ragan po peknej uličke zo zálohy využil. 20 minúta 1:0. Domáci po góle veľmi neožili, snažili sa kúskovať hru, zdržiavať k čomu im pomohol aj rozhodca. Do druhého polčasu hostia vyšli s tlakom na súpera. Hralo sa na polovici domácich ale hostia pálili spoza šestnástky slepými nábojmi. V 50.minúte rozhodca Tkáč neuznal Kurilovi čistý gól priamo z rohu, keď lopta skončila za bránkovou čiarou. Keď hostia všetky sily vrhli do útoku, domáci po rýchlom brejku a chybe lieskovskej obrany mohli pridať druhý gól. Zachránil ich brankár Mikloš. Po dvojitom prestriedaní trocha viac ožili hostia a keď sa zdalo že domáci ustrážia 3 body pohotovou strelou k tyči v 87.minúte hosťom bod vystrieľal Kuľha M. Po góle hostí domáci si vážnejšiu gólovu akciu nevypracovali a domáci boli radi, že ubránili aspoň bod. Nepresne rozhodoval Tkač.

Najlepší hráči: Lieskovec - Pristáš, Rokytov - Humeník.